Kontaktirajte nas


Imate li bilo kakvih pitanja, kontaktirajte našu korisničku službu. Odgovaramo u što kraćem roku.

 

Adresa: Majstorska 11, 10000 Zagreb
0800 44 44 44
Email: info@frigo-kor.hr

Radno vrijeme: PON-PET 8-18h, SUB 8-13h
Poslovnice PON-PET 8-16h, SUB 8-13h


Posjetite nas


Zagreb
Majstorska 11
01 2407 777
zagreb@frigo-kor.hr

Split
Matice Hrvatske 57
021 455 000
split@frigo-kor.hr

Rijeka
Tizianova 52a
051 551 621
rijeka@frigo-kor.hr

Osijek
Vukovarska 96
031 214 151
osijek@frigo-kor.hr

Zadar
Put Nina 55
023 220 280
zadar@frigo-kor.hr

Pula
Japodska 80
052 383 588
pula@frigo-kor.hr